Театр розпочинається з вішалки, бізнес – із ідеї, а навчання в Західноукраїнському національному університеті – зі знайомства з бібліотекою ім. Леоніда Каніщенка.

Для студентів-першокурсників важливо правильно визначати пріоритети в навчанні і дозвіллі. Тому, починаючи із перших тижнів навчання, для них організовуються пізнавальні екскурсії університетом. Це допомагає краще знайомитися із його історією, дізнаватися про можливості й перспективи навчання.
Не дивлячись на тотальну диджиталізацію інформаційного простору, роль бібліотеки у формуванні навчальних компетентностей майбутніх підприємців, працівників торгівлі і біржової діяльності залишається дуже важливою. Тим паче, що бібліотека ім. Л. Каніщенка перебуває у фарватері цифровізації ЗУНУ.
В процесі екскурсії, організованої працівниками бібліотеки, студенти групи ПТБД-11 ознайомилися із роботою електронного каталогу університету і його онлайн версією, дізналися про можливості пошуку необхідної інформації в електронній базі та сховищах бібліотеки, відвідали читальний зал, відділ абонемента і зал електронних ресурсів. Першокурсників зацікавила інформація про можливість використання бібліотеки як освітнього простору і цікавої локації для проведення тематичних і розважальних заходів.