Кафедра підприємництва і торгівлі (факультет економіки та управління) Західноукраїнського національного університету ЗАПРОШУЄ на навчання за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!

Пропонуємо:

• тренінги з іноземними професорами Познанського економічного університету, Гданського університету;
  • тренінги з написання проектів, що фінансуються з міжнародних фондів;
  • розробка «Start-up»;
  • стажування закордоном;
  • безкоштовне вивчення польської мови;
  • семестрове навчання за програмою «Erasmus+».

Унікальність програми !!!

• забезпечення компетентностей випускників щодо відкриття власної справи у  різних галузях економіки;
  • формування у випускників вмінь і навичок здійснення  підприємницької діяльності у сфері логістики на основі використання сучасного інформаційно-програмного забезпечення, залучення до освітнього процесу іноземних професорів;
  • зосередження на сучасних трендах цифровізації та екологізації у сфері виробництва, обігу та споживання.

Конкурентними перевагами спеціальності є широкі можливості для випускників не лише знайти гідне місце праці на підприємствах, установах та організаціях різних напрямків діяльності, а й започаткувати власний бізнес у сферах виробництва, торгівлі, консалтингових послуг, сервісного обслуговування, ресторанного господарства, нерухомості, логістики тощо.

Контакти: +38 050 377 91 20

+38 068 515 92 95