Днями пройшов перший конкурс стартапів “IDEA START-UP” серед учнів загальноосвітніх шкіл міста Тернополя, що був ініційований кафедрою підприємництва і торгівлі факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету💙💛 у партнерстві з Тернопільською міською радою💙💛

Фінальними виступами порадували школярі Тернопільської загальноосвітньої №4 та Тернопільської загальноосвітньої школи №10.

Проект «Еко-трансформація: шкільний компостер». Автори проекту: учениці Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Анастасія Ковальчук і Уляна Терешко, ментори Інна Ляврін, вчитель біології, Богдан Ляврін, вчитель основ наукового пошуку.

Проект «Дороговкази у Тернопільському небі». Авторка проекту : учениця Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Ірина Чумак, ментор Ірина Гузанова, вчитель географії.

Проект «Брелоки з пластикових відходів». Автори проекту: учениці Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Вероніка Стаховець, Олександра Стаховець.

Дякуємо за сприяння і активну участь у конкурсі директорам загальноосвітніх шкіл Тернополя Андрію Газилишину і Наталії Левенець.

Особлива подяка за партнерську підтримку Тернопільській міській раді!

Учасники отримали цінні та грошові подарунки від організаторів та спонсорів.

Щиро вітаємо переможців та чекаємо всіх наступного року💙💛💝